O nás

Společnost Nábytek Kosařovi s.r.o. na trhu působí již od roku 1991 a zabýváme se prodejem kompletního sortimentu nábytku, včetně bytových doplňků a koberců. V nabídce naleznete dřevěný nábytek z masivu, dýhy či lamina.

Zakoupíte u nás vybavení obývacích pokojů, rustikální nábytek, židle, stoly a stolečky, vybavení ložnic, dětských pokojů, a to i pro nejmenší, koupelnový, kancelářský nábytek, čalouněné i kožené sedací soupravy, křesla různých materiálů a druhů, včetně houpacích, ratanový nábytek, sezónní plastový i dřevěný nábytek a mnoho dalšího. To vše sériové i zakázkové výroby.

Nedílnou a velice oblíbenou částí našich služeb je zpracování návrhů kuchyní a kanceláří dle Vašich představ včetně dodání a montáže. Kuchyně dodáváme na přání včetně elektrospotřebičů dle individuálního výběru z mnoha značek a typů.

Další naší specializací je prodej cca 70 druhů matrací, které je možné dodat na míru Vaší posteli či postýlce, a to včetně možnosti velkého výběru roštů.

Pokud se přijdete podívat do našich prodejen v Žamberku, určitě Vás zaujme také široká nabídka věšáků, nábytku do předsíně, proutěného nábytku, košů, košíků, obrázků či koupelnových doplňků.
 

                                         Nádražní 16 (u gymnázia)                                                                Lukavská 931

                                                                             

 • Pro náročnější zákazníky máme kromě sériově vyráběného nábytku připravenu také nabídku zakázkově vyráběných součástí i celků sestav.
   
 • Ve studiu zdravého spaní vám pomůžeme s výběrem z více než 70 druhů matrací a roštů, různých materiálů a provedení, to nejlepší právě pro vás a váš klidný spánek.
   
 • V kuchyňském studiu vám sestavíme novou kuchyň na základě prostorových a finančních možností, a to včetně elektrospotřebičů různých typů a značek.
   
 • Splátkový prodej vám umožní zakoupení nábytku v době, kdy ho potřebujete aniž byste na něj museli šetřit.
   
 • Na přání zákazníka zboží dovezeme i smontujeme.
   
 • Zpracujeme grafický návrh vaší nové kuchyně, ložnice či kanceláře. Můžete tak popustit uzdu své fantazii a zkusit i odvážnější kombinace barev a jednotlivých součástí. Na monitoru pak uvidíte výsledný efekt a tím nemusíte riskovat špatný nákup. Navržená řešení také zrealizujeme.
   
 • Rádi vám u nás poradíme s výběrem barev a materiálů, pomůžeme vám vytvořit a nebo doladit domov, ve kterém se budete cítit dobře.

 

Společnost Nábytek Kosařovi, s. r. o. se nezabývá pouhým prodejem sériového nábytku, ale svým zákazníkům nabízí také širokou škálu doprovodných služeb, které vám ušetří starosti, čas i peníze.

                                                                                                                                             Těšíme se na Vaši návštěvu.

Nábytek Kosařovi s.r.o. Lukavská 931 - Žamberk 564 01, tel./fax: 465 611 955, e-mail: nabytek.kosarovi@seznam.cz